Yadigar Özdemir Aslen Bartın’lıdır.

08.Kasım.2022 YADİGAR ÖZDEMİR,

Yadigar Özdemir Aslen Bartın’lıdır.

Yadigar Özdemir oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2006 yılında medya sektörüne giren başarılı isim, 2009 yılında tiyatro eğitimi alarak profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

1986 yılında Bartın’da dünyaya gelen Yadigar Özdemir, dizi-film oyuncusu, olarak bilinmektedir. Yadigar Özdemir 2006 yılında medya/tiyatro sektörüne girmiştir. 2009 tiyatro eğitimi alarak eğitimini tamamladıktan sonra Arka Sokaklar dizisinde Hamdi karakteri ile profesyonel olarak oyunculuğa adım atmıştır.

Bir çok dizide kötü karakter koruma ve sivil polis sahnelerini oynamıştır. En son Katakulli Sinema filmi’nde Tekinsiz adam karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Filmde ayrıca Yağızcan Konyalı, Jessica May, Alper Baytekin, Hüseyin Turunç, Gürkan Deniz Akhanlı, Saniye Samra ve Ayhan Sicimoğlu gibi isimler de rol almıştır.

Yadigar Özdemir Nereli?

Yadigar Özdemir aslen Bartın’lıdır.

Yadigar Özdemir Boyu, Kaç Yaşında?

Yadigar Özdemir 36 yaşında ve 1.75 boyundadır.

Resmi web sitesi https://www.yadigarozdemir.com/

Resmi instagram hesabı ise @yadigarozdemir__

 

Oyuncu Yadigar Özdemir Leylifer Projesi İçin Kamera Karşısında 

Leylifer Projesin de kameraların karşısına çıkan oyuncu Yadigar Özdemir Kadir Doğulu’nun yapım şirketi olan Alim yapım Leylifer Projesin de çekimler hızlı bir şekilde devam ediyor Oyuncu yadigar Özdemir in yer aldığı günlük dizi henüz bir kanalla anlaşma sağlamadi.


yadigar ozdemir resim