Aksiyon rolleri ile tanınan Yadigar Özdemir 'hayalini süsleyen rolü' bekliyor!

25.Kasım.2022 YADİGAR ÖZDEMİR,

Aksiyon rolleri ile tanınan Yadigar Özdemir 'hayalini süsleyen rolü' bekliyor!

Sivil Polis rolleri ile ünlenen ve aksiyon sahneleriyle hafızalarda yer alan ünlü oyuncu aslında tiyatral yeteneklerini farklı rollerde de ispatlamak istediğini söyledi.

Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi Pusu, Vatanım Sensin, Poyraz Karayel, Vuslat, Sadakatsiz, Söz başta olmak üzere pek çok dizi ve filmde rol alan Yadigar Özdemir, aksiyon sahnelerindeki başarısı nedeniyle özellikle sivil polis rollerinin aranan oyuncuları arasına girmeyi başardı. 

Ünlü oyuncu Yadigar Özdemir, piyasa şartları gereği aslında çok da sevdiği bu tarz rollerin kendisiyle özdeşleştiğini belirterek, "Bu nedenle henüz hayalimdeki rolün teklifini almadım. Aslında tiyaral yeteneklerim daha farklı rollerde de başarılı olabilmemi sağlayacak kadar fazla. Oyunculuk yeteneğimi farklı karakterlerle de ispatlamak isterim.  'Hayalini süsleyen rolü'n teklifini ne kadar yakın zamanda alırsam, o kadar çok sevineceğim" dedi.

Ünlü oyuncuya hakkında daha detaylı bilgiye www.yadigarozdemir.com adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak : http://www.mistikalem.com/sinema-tv/aksiyon-rolleri-ile-taninan-yadigar-ozdemir-hayalini-susleyen-rolu-bekliyor-haberi-21290